منو
Your Cart
20٪ تخفیف در تمام محصولات فروشگاه در حال حاضر

-تالیف جدید بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی - درسنامه کامل حاوی تمام نکات کنکوری و مفاهیم اصلی - جدول‌های جمع‌بندی برای مرور سریع و مقایسه‌ای مطالب مهم - بررسی مطالب چالشی کتاب درسی تحت عنوان «زوم» و «نقد کتاب درسی» - تست‌های استاندارد، مفهومی و ترکیبی با سبک کنکور سراسری - سوالات کنکور سراسر..
210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:210,000 تومان
- آموزش کامل و جامع مطالب کتاب درسی و فراتر از ان - ارائه مثال‌های متعدد بر پایه کسب مهارت‌های حل مسئله - ارائه تست‌های موضوعی (کنکوری، تالیفی) - ارائه پرسش‌هایی فراتر از کتاب درسی همراه با پاسخ تشریحی کامل - بیان تعاریف و مفاهیم هندسی بر اساس جدیدترین روش‌های آموزشی روز دنیا..
79,000 تومان
قیمت بدون مالیات:79,000 تومان
- حاوی بیش از 800 تست طبقه بندی شده (تالیفی – سراسری) ارائه ی درسنامه ی کامل به سبک کتابنامه، که در آن تمامی متن کتاب درسی بررسی شده و مطالب مهم و کنکوری آن به طور مجزا آموزش داده شده است. (دقت کنید سبک آموزش به سبک کتابنامه برای دروسی که متن کتاب درسی، اهمیت ویژه ای دارد، بسیار ضروری و لازم است) ..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
- ارائه درسنامه کامل هر سه کتاب تاریخ  - بیان تمامی نکات درسی در قالب نمودار ها و جدول های مقایسه ای و موضوعی - دسته بندی فوق العادۀ مطالب درسی برای تثبیت موارد آموزشی - ارائۀ بیش از 1500 تست استاندارد (تالیفی-کنکور) - استانداردسازی سوالات بر اساس کنکور های سال گذشته - پاسخنامۀ کاملاً تشریحی با..
125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:125,000 تومان
• ارائۀ ی بیش از 2500 تست سطح بندی شده و استاندارد (برای شروع – برای مهارت)  • تست‌های برای شروع، یکسری تست‌های آموزشی هستند تا با حل اونا بتونی  دید کلی به درس پیدا کنی  • تست‌های برای مهارت، تست‌های چالشی و سطح بالاتری هستند که کاملاً بر اساس درجۀ سختی و تیپ‌بندی کنکور طراحی شدن  • تنوع تستی ای..
169,000 تومان
قیمت بدون مالیات:169,000 تومان
• ارائۀ درسنامۀ کامل هر سه کتاب جغرافیا • بیان تمام نکات کتاب درسی در قالب نمودارها و جدول‌های مقایسه‌ای  و موضوعی • دسته‌بندی فوق‌العادۀ مطالب درسی برای تثبیت موارد آموزشی • ارائۀ بیش از 1700 تست استاندارد ( تالیفی-کنکور) • شبیه‌سازی سؤالات تألیفی بر اساس کنکور سال‌های گذشته • پاسخ‌ن..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
- شامل متن تمامی دروس کتاب های درسی دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت نموداری - ارائه ی کلیه ی نکات ترکیبی با سایر دروس و دام های تستی و اشتباهات متداول  - ارائه آیات و روایات به همراه ترجمه روان و کلیه پیام ها و ارتباطات - تست های نموداری کل درس در ابتدای هر درس رویکرد پیش مطالعه و مرور -کلیه تست ه..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
- شامل متن تمامی دروس کتاب های درسی دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت نموداری - ارائه نکات ترکیبی با سایر دروس و دام های تستی و اشتباهات متدوال - ارائه آیات و روایات به همراه ترجمه روان و کلیه پیام ها و ارتباطات - جداول علت و معلول نکات متن و آیات - مرور نموداری کل درس در ابتدای هر درس و رویکرد پیش ..
55,000 تومان
قیمت بدون مالیات:55,000 تومان
-  شامل متن تمامی دروس کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت نموداری - ارائه کلیه نکات ترکیبی با سایر دروس و دام های تستی و اشتباهات متداول - ارائه آیات و روایات به همراه ترجمه روان و کلیه پیام‌ها و ارتباطات - جداول علت و معلول نکات متن و آیات - مرور نموداری کل درس در ابتدای هر درس و رویکرد پ..
198,000 تومان
قیمت بدون مالیات:198,000 تومان
- شامل متن تمامی دروس کتاب‌های درسی دهم، یازدهم و دوازدهم به‌صورت نموداری - ارائه کلیه نکات ترکیبی با سایر دروس و دام‌های تستی و اشتباهات متداول - ارائه آیات و روایات به همراه ترجمه روان و کلیه پیام‌ها و ارتباطات - جداول علت و معلول نکات متن و آیات - مرور نموداری  کل درس در ابتدای هر درس..
59,000 تومان
قیمت بدون مالیات:59,000 تومان
ارائه درسنامه به سبک کتابنامه برای موشکافی کامل مطالب کتاب درسی   - بررسی تمام مطالب مهم هر درس در کنار صفحات کتاب درسی در قسمت کتابنامه   - ارائه بیش از 1000 تست موضوعی ، کاملا بر اساس و مطابق کنکور سال های گذشته  - استفاده از انواع کادر های آموزشی و ارائه نکات تستی برای تسلط بیشتر مطالب کتاب در..
110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
- آموزش کامل و روان منطبق بر کتاب‌های درسی جدید - تست‌های هدفمند، منتخب و دربرگیرنده‌ی تمام مباحث کتاب‌های ریاضی 2،1 و 3 - دسته‌بندی هدفمند تست‌ها در سه سطح برای رسیدن به 100% - استفاده از تست‌های آزمون‌های آزمایشی کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) - پاسخ‌های شیوا و کاملاً توضیحی همراه با راه‌..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 83 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

ایمیل